Svete maše v času epidemije koronavirusa

Svete maše se obhajajo brez ljudstva. Mašni nameni, za katere ste zaprosili in smo se dogovorili za datum, bodo opravljeni po vrsti. Po telefonu se lahko pozanimate pri župniku

Mašni nameni so objavljeni v rubriki Oznanila.

Vse maše bodo v Kranjski Gori, v zimski kapeli.

Ob delavnikih bo maša ob 18. uri, razen če bo drugače oznanjeno. Mašo boste lahko spremljali preko Facebooka na računalnikih, tablicah ali mobilnih telefonih ter televizorjih, ki to omogočajo. Tiste, ki to obvladate prosimo, če lahko ogled omogočite tistim, ki z moderno tehniko niso tako domači.

Na Facebooku obiščete profil: Župniji Kranjska Gora in Rateče. Ko se prične prenos v živo, je na levi strani med gumbi tudi tisti za prenos v živo (Live). Pritisnete in gledate.

Ob nedeljah pa bo maša ob 10. uri na televiziji ATM Kranjska Gora, pa tudi na njihovem You-tube kanalu.